Політика конфіденційності

Care4You є безкоштовним мобільним додатком, тобто не вимагає плати за установку і використання.

Ця сторінка використовується для інформування користувачів Додатки про правила збору, використання і розкриття Особистою інформації.

Якщо ви вирішите використовувати наше Додаток, ви даєте свою згоду на збір і використання інформації відповідно до цієї Політикою. Особиста інформація, яку ми збираємо, використовується для надання та поліпшення роботи Програми. Ми не будемо використовувати або передавати вашу інформацію кому-небудь, крім випадків, описаних у цій Політиці конфіденційності.

Терміни, які використовуються в цій Політиці конфіденційності, мають ті ж значення, що і в наших Умовах користування, які доступні на сайті Care4You, якщо інше не визначено в цій Політиці конфіденційності.

Збір і використання інформації

Для більш зручного використання нашого Додатки, ми можемо вимагати від вас надати нам певну особисту інформацію, включаючи, крім іншого, адреса електронної пошти, номер телефону, ім'я, прізвище, деякі особисті дані (вага, зріст, вік, група крові, підлогу). Інформація, яку ми запитуємо, буде збережена і використана, відповідно до опису в цій Політиці конфіденційності.

Дані журналу про помилки

Кожен раз, коли ви користуєтеся нашим Додатком, в разі виникнення помилки під час його роботи, ми збираємо дані та інформацію на вашому телефоні під назвою «Дані журналу про помилки». Ці дані можуть включати в себе таку інформацію, як адреса Інтернет-протоколу вашого пристрою ( «IP»), ім'я пристрою, версія операційної системи, конфігурація Додатки при його використанні, час і дата використання Додатка, а також інші статистичні дані.

Постачальники послуг

Ми можемо наймати сторонні компанії і приватних осіб з наступних причин:

  • Для поліпшення роботи нашого Додатки;
  • Презентація програми від нашого імені;
  • Надання сервісних послуг;
  • Допомога в аналізі даних про використання нашого застосування.

Ми хочемо проінформувати користувачів цього додатка про те, що ці треті сторони мають доступ до вашої Особистої інформації для виконання доручених їм завдання від нашого імені. Проте, вони беруть на себе зобов'язання не розголошувати і не використовувати цю інформацію для будь-яких інших цілей.

Безпека

Ми цінуємо вашу довіру в наданні нам вашої Особистої інформації, тому ми прагнемо використовувати комерційно прийнятні способи її захисту. Але пам'ятайте, що жоден метод передачі через Інтернет або метод електронного зберігання не є на 100% безпечним і надійним, і ми не можемо гарантувати його абсолютну безпеку.

Посилання на інші сайти

Цей додаток може містити посилання на інші сайти. Якщо ви натиснете на сторонню посилання, ви будете перенаправлені на цей сайт. Зверніть увагу, що ці зовнішні Інтернет-ресурси не справляються нами, тому ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися з їх політикою конфіденційності. Ми не контролюємо і не несемо відповідальності за зміст, політику конфіденційності або дії будь-яких сторонніх сайтів або служб.

Вікові обмеження

Цей додаток не призначений для осіб молодше 14 років. Ми свідомо не збираємо особисту інформацію від дітей молодше 14 років. У разі, якщо ми виявимо, що дитина молодше 14 років надав нам особисту інформацію, ми негайно видаляємо її з наших серверів. Якщо ви є батьком або опікуном і вам відомо, що ваша дитина надав нам особисту інформацію, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб ми могли виконати необхідні дії.

Зміни в Політиці конфіденційності

Ми можемо оновлювати нашу Політику конфіденційності час від часу. Таким чином, вам рекомендується періодично переглядати цю сторінку на наявність змін. Ми повідомимо вам про будь-які зміни, розмістивши нову політику конфіденційності на цій сторінці. Зміни вступають в силу відразу після їх публікації на цій сторінці.

Зворотній зв'язок

Якщо у вас є які-небудь питання або пропозиції з приводу нашої Політики конфіденційності, не соромтеся звертатися до нас за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті.

TOP