Медичним закладам

  • Розміщуйте інформацію про свої послуги.

Додаток Care4You дозволяє розміщувати різну інформацію про лікувальні та діагностичі установи - перелік послуг, що надаються, дані про лікарів, контактні телефони та інше.

  • Сповіщайте користувачів про акції та спеціальні пропозиції.

Ви можете інформувати користувачів додатку про акції та спеціальні пропозиції за допомогою спливаючих сповіщень.

  • Контролюйте якість своїх послуг завдяки відгукам пацієнтів.

Відгуки пацієнтів про обслуговування допоможуть вам поліпшити якість послуг, що надаються і, отже, отримати більше постійних клієнтів.

  • Консультуйте своїх постійних клієнтів онлайн.

За допомогою телемедицини ваші лікарі зможуть віддалено консультувати своїх пацієнтів, без необхідності здійснення візиту до клінікі.

  • Здійснюйте запис клієнтів в електронному вигляді.

Користувачі можуть здійснювати запис до лікаря безпосередньо з програми. Для клінік надається спеціальна система управління, що дозволяє створювати розклад прийому лікарів, а також записувати пацієнтів "вручну" в електронний графік.

  • Електронні медичні карти пацієнтів.

Ви можете зберігати всю медичну інформацію (анамнез, діагнози, направлення, рецепти, результати аналізів та інших досліджень) кожного свого пацієнта в електронному вигляді. Завдяки сучасним механізмам шифрування, доступ до цих даних будуть мати тільки лікарі і їх пацієнти.

 

Страховим компаніям

  • Збільшуйте продажі полісів добровільного медичного страхування і страхування від нещасних випадків.

У додатку Care4You можна розмістити детальну інформацію про страхові пакети добровільного медичного страхування і страхування від нещасних випадків, а також загальну інформацію про ці видах страхування.

  • Непряма реклама інших страхових послуг.

Крім інформації про види страхування, пов'язаних з медициною, ми також можемо розмістити інформацію про страхову компанію, з зазначенням контактних номерів і можливістю переходу на сайт.

Редагування інформації про компанію, додавання або видалення страхових полісів здійснюється за допомогою панелі управління, розміщеної в обліковому записі страхової компанії.

 

Care4You - проект ULS (Ukrainian Labor Solutions)

TOP